header

Pokrova kapi

 

(+371) 26339962
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pokrova kapsētas pakalpojumu tarifi 2019 .gadam

Cenas no 2019. gada

 

Dotajā sadaļā ir izvietota īsa informācija par izcenojumiem apglabāšanas vietas iegādei Pokrova kapos. Pokrova kapu uzturēšanas noteikumi un Līgums apglabāšanas vietas uzturēšanas (lietošanas) tiesību iegādei atrodas sadaļā: Noteikumi. Visa līguma terminoloģija un Uzturēšanas noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

Apbedījuma vietas (vai ģimenes apbedījuma vietas) iepriekšējai iegādeiApbedījuma vietas (vai ģimenes apbedījuma vietas) iepriekšējai iegādei Pokrova kapos nepieciešams tikai izvēlēties jums tīkamo sektoru (sadaļā Kontakti ir norādīti pārvaldnieka telefonu numuri, kurš ērtā jums laikā parādīs pieejamās vietas) un noslēgt Līgumu. Līguma noslēgšanas brīdī, tiek noformēts rēķins par vienreizēju apmaksu par apbedījuma vietas iegādi. Pēc pilnas apmaksas par apbedījuma vietas iegādi vietas Apsaimniekotājam tiek izdots ciparu Sertifikāts (liecība) ar valdīšanas tiesībām uz apglabājumu. Apmaksātās Tiesības uz apbedījumu (Sertifikātu) drīkst pārdot, dāvināt, nodot mantojumā, iepriekš pārreģistrējot to pie notāra vai kapu Administrācijā. Nozaudēto Sertifikātu vienmēr iespējams atjaunot, jo visi dati par apbedījuma vietu Apsaimniekotājiem un tiem izsniegtajiem Sertifikātiem tiek dublēti un glabājas Administrācijā. Lai veiktu apbedījumu, ir nepieciešams uzrādīt ne tikai Sertifikātu, bet arī miršanas apliecību.

Ģimenes locekļu nāves gadījumā apbedījuma vietas (vai ģimenes apbedījuma vietas) iegādei noformēšanas kārtība ir tāda pati, bet vienreizējā apmaksa tiek iemaksāta uzreiz.

 

 Ar informāciju par rekonstrukcijas gaitu un apbedījumu klasifikāciju var iepazīties sadaļā Labierīkošana.

 

 

kapavietu izmeri LV

SākumlapaTarifi