header

Pokrova kapi

 

(+371) 26339962
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Labierīkošana

Pokrova kapiKapsētā tiek veikti klasiskie, kapličas un urnu apbedījumi. Dzimtas kapličas celtniecību ir jāsaskaņo ar kapu Administrāciju, kura savukārt apstiprina projektu pieminekļu aizsardzības inspekcijā. Augsti novērtējot kultūrvēsturisko nekropoles sastāvdaļu, Pokrova kapu pareizticīgās tradīcijas, kapu Administrācija saskaņo ar valsts institūcijām uzstādāmos pieminekļus un patur tiesības, lai uzturētu nekropoles autentiskumu, ieviest ierobežojumus uz atsevišķu pieminekļu projektēšanu.

Pokrova kapi tradicionāli ir bijuši pareizticīgi un, cienot esošo apbedījumu daudznacionālo un multikulturālo līmeni, Pokrova kapu Administrācija patur tiesības ieviest ierobežojumus uz Līgumu noslēgšanām un apbedījumu ceremonijām, kuru rīkošanas laikā iespējamas acīmredzamas pretrunas ar konfesionāliem principiem.

Kapu Administrācija pateicas Puškina sabiedrībai, personīgi Svetlanai Vedjakinai un Eiženam Upmanim par izrādīto nenovērtējamo atbalstu Pokrova kapu vēsturisko vērtību saglabāšanā un atjaunošanā.

 

SākumlapaLabierīkošana